Наш сайт переехал по адресу www.simmama.com, регистрация находится на форуме. Данный сайт открыт как архив только для чтения. Регистриация и авторизация пользователей отключена.

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум мамочек Симферополя » Мамкина жизнь » Скорая юридическая помощь » Постановление кабмина о предоставлении больничным беременным
Постановление кабмина о предоставлении больничным беременным
Дата: Понедельник, 11.01.2010, 18:56 | Сообщение # 1

Молодая мама
Крым
Свои люди
Сообщений: 235
Фото
Награды: 2
Девочки, слышал ли кто-нибудь о том, что беременным на период эпидемии свиного гриппа дается больничный оплачиваемый? И главное, кому-либо удалось его оформить? blush Я своего участкового терапевта спросила-она очень удивилась-ничего не знает.. cray .Вот официальная постанова от кабмина.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 2 грудня 2009 р. N 1325
Київ

Про посилення захисту окремих категорій населення у зв'язку з епідемічною ситуацією
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити, що листок непрацездатності видається вагітним жінкам незалежно від строку вагітності на період дії карантину та здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів у зв'язку з епідемією грипу типу A/H1N1/Каліфорнія/04/09 і поширенням гострих респіраторних захворювань у 2009-2010 роках, встановлених відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (1645-14) (далі - карантин).
2. Міністерству охорони здоров'я:
довести до відома керівників закладів охорони здоров'я, що у разі видачі листка непрацездатності вагітним жінкам на період дії карантину в графах листка "Діагноз первинний" і "Діагноз заключний" зазначається "строк вагітності на період дії карантину";
створити резерв бланків листка непрацездатності для забезпечення ним закладів охорони здоров'я.
3. Рекомендувати Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності:
здійснювати додаткові видатки, пов'язані з наданням вагітним жінкам на період дії карантину допомоги по тимчасовій непрацездатності, за рахунок резерву коштів та наявної економії коштів за іншими статтями бюджету Фонду;
створити резерв коштів Фонду, необхідних для фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб, у розрахунку не менш як на 15 календарних днів.
4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям надавати на період дії карантину працівникам, які мають дітей віком до 14 років, та вагітним жінкам за їх бажанням невикористані щорічні відпустки, додаткові відпустки, передбачені законодавством, а також установлювати в межах своїх повноважень і за рахунок власних коштів додаткові порівняно із законодавством оплачувані відпустки відповідно до статті 9-1 Кодексу законів про працю України (322-08) .
5. Міністерству охорони здоров'я і Міністерству праці та соціальної політики відповідно до компетенції надати в триденний строк у засобах масової інформації роз'яснення щодо застосування цієї постанови.Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Хотелось бы понять, имеем мы на него право или нет? Потому что сышала информацию, что денег на эти больничные нет, и так все это и заглохло.. dntknw .


 
Дата: Понедельник, 11.01.2010, 19:18 | Сообщение # 2

Аленка
Мамочка-эксперт
Модераторы
Сообщений: 2212
Фото
Награды: 20
пока
Quote (Солнце)
2. Міністерству охорони здоров'я:
не даст указивку
Quote (Солнце)
керівників закладів охорони здоров'я, що у разі видачі листка непрацездатності вагітним жінкам на період дії карантину в графах листка "Діагноз первинний" і "Діагноз заключний" зазначається "строк вагітності на період дії карантину";
ничего не будет. Мы этот вопрос в соц страхе задавали.. А министерство охраны здоровья, наоборот, запрещает выдавать больничные.



 
Дата: Вторник, 12.01.2010, 22:23 | Сообщение # 3

Молодая мама
Крым
Свои люди
Сообщений: 235
Фото
Награды: 2
Quote (Алена)
ничего не будет

А жаль.... blush


 
Форум мамочек Симферополя » Мамкина жизнь » Скорая юридическая помощь » Постановление кабмина о предоставлении больничным беременным
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: